Čarodějnice na Ladronce
Čarodějnice na Ladronce
O AKCI

Čarodějnice na Ladronce jsou výjimečnou událostí oslav Svatojakubské noci. Každoročně se 30. dubna slétnou do oblíbeného pražského parku Ladronka tisíce malých i velkých čarodějnic a dalších magických bytostí. Čarodějnice na Ladronce všem návštěvníkům vykouzlí úsměv na tváři díky bohatému hudebnímu programu na podiu s koncerty známých kapel, zábavným soutěžím i sportovním a jiným doprovodným aktivitám. Těšte se také na gastronomické pochoutky.
PROGRAM
MICHAL KAVALČÍK

Michal Kavalčík, známý také jako Ruda z Ostravy, je přední moderátor domácího rádia Kiss, kde baví posluchače svým originálním humorem v dopolední show. Kromě moderace je mimo jiné muzikálovým hercem a veřejnost ho může vídat například v divadle Broadway nebo Hybernia, kde účinkuje hned v několika titulech. Na televizních obrazovkách se představil v televizních shows Na Stojáka, Partička či v seriálech a filmech Vyprávěj, Specialisté, Hloubka ostrosti nebo Život je život.

Web: kavalcik.cz
Facebook: RUDAzOSTRAVY
YouTube: @KavalcikMichal
Instagram: nejkrasnejsikluk
Michal Kavalčík
UDG
UDG

Populární česká pop-rocková kapela, která je součástí line-upů předních domácích festivalů, se může pyšnit hned několika oceněními. Výherce kapela roku a videoklip roku v prestižní anketě Žebřík. Skladby z posledního alba Emotikon jsou pravidelně hrávány českými rádii a hudební televizí Óčko. Na platformě Youtube mají skladby z tohoto alba i několikamilionová zhlédnutí.

Web: udg.cz
Facebook: skupinaUDG
YouTube: @udgmusicband
Instagram: udg_official
JAKUB ONDRA

Zřejmě nejvýraznějším českým umělcem, který vzešel z buskingu - hraní na ulici. Na svém kontě má několik úspěšných singlů, které se v minulosti dostaly mezi dvacítku nejhranějších skladeb v českém éteru a sledovanost jeho videoklipů na Youtube přesahuje miliony zhlédnutí. Kromě toho se může pyšnit spoluprací s prestižní hudební společností Sony Music.

Facebook: jakubondraofficial
YouTube: @JakubOndraVEVO
Instagram: jakub_ondra
Jakub Ondra
Maxim Turbulenc
MAXIM TURBULENC

V roce 2024 tomu bude již třicet let od založení této hudební formace, která stále baví publikum napříč generacemi a jejíž koncerty a vystoupení jsou hojně navštěvována. Na svém kontě mají Maxim Turbulenc desítky úspěšných singlů, 8 zlatých desek a v anketě Zlatý slavík se umístili v první desítce.

Web: maximturbulenc.cz
Facebook: maximturbulenc
YouTube: @MaximTurbulencTV
Instagram: maximturbulenc
KOUZELNÍK PAN KRAVATA

Do tajů čar a kouzel zasvětí návštěvníky Čarodějnic na Ladronce kouzelník Pan Kravata, který je pravidelným účinkujícím známého dětského festivalu Fesťáček. Kromě kouzlení pobaví malé i velké působivou balonkovou show a v jeho vystoupení nebude chybět interakce s publikem a vtip.

Web: pankravata.cz
Facebook: Pan.Kravata.kouzelnik
YouTube: @pankravata
kouzelník Pan Kravata
DOPROVODNÉ AKTIVITY
čarodějnice na Ladronce
  • Zábavné i sportovní aktivity
  • Čarodějnická stezka
  • Hranice se sochou čarodějnice
  • Opékání špekáčků
  • Gastronomické zážitky
  • Občerstvení
CELÝ PROGRAM A MAPA AREÁLU KE STAŽENÍ
čarodějnice na Ladronce
PARTNEŘI
Hlavní partner

Česká Spořitelna
Partneři

Partneři
Za podpory

Nadace PPF
Mediální partneři

Mediální partneři
 
KONTAKT

Pořadatel: Městská část Praha 6
Organizátor: MVP events s.r.o.

Kontaktovat nás můžete na e-mailu: carodejnice@mvp.cz
FunPark Žirafa Fotící bedýnka global assistanceHopsaland Letiště Praha Profimed Jipka Costa Coffee Veolia MINDOK Majaland Dinosauria Bohemia Rádio Praha Kudyznudy.cz Expats.cz Facebook Instagram